Zaproszenie na niedzielne uroczystości

W związku z niedzielnymi uroczystościami w naszej parafii związanymi z otrzymaniem relikwii Bł. Jana Pawła II i Bł. ks. Jerzego Popiełuszki pragniemy poinformować, że wszystkie Msze święte niedzielne 17 lipca br. będą miały wyjątkowo uroczysty charakter. Zapraszamy serdecznie parafian i gości do uczestnictwa w tym szczególnym wydarzeniu, jakim zapewne będzie wprowadzenie do naszej świątyni relikwii dwóch polskich błogosławionych.

Zapraszamy straże i koła gospodyń wiejskich z poszczególnych miejscowości w następującym porządku :

7.30 Strażacy z Chełmu, Panowie Golda i Piputa do niesienia portretów Błogosławionych. Z KGW w Kalisiu Panie Bąchor i Sałek do niesienia relikwii.

10.00 Strażacy z Zarzecza, Panowie Majda Zenon i Majda Zdzisław. KGW Panie Kiwior Krystyna i Banyś Zdzisława.

12.00 Straż z Gołaczew - Rolka Krystian i Strzałka Sławomir. KGW - Rolka Ryszarda i Pielka Grażyna.

17.00 Straż Chrząstowice - Barczyk Andrzej i Nowak Zbigniew. KGW - Sołdyk Zofia i Hajduła Maria.

Prosimy, aby wyznaczone osoby zgłosiły się do zakrystii 15 min. przed mszą. Proponujemy, żeby Panowie i Panie niosący relikwie i portrety błogosławionych zaopatrzyli się w białe rękawiczki.

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach licznie straże i panie z kół gospodyń, a także dzieci w strojach krakowskich.